První týden v 1. A

Děti z 1. A mají za sebou první týden ve škole a zaslouží si velkou pochvalu! Pomalu se poznáváme, některé děti už znají jména téměř všech spolužáků, ostatní to určitě zvládnou velmi brzy. Umíme už dvě nové básničky, zvládáme první cviky v písance, v matematice všichni vytvoří skupinu prvků 1 - 5, správně pojmenují číslice, také pravolevá orientace nám jde hezky. Baví nás příběhy z Honzíkovy cesty, nestydíme se předvést před spolužáky a zahrát pohádku O kohoutkovi a slepičce. Zatím se k sobě hezky chováme, pomáháme si, spolupracujeme. Velmi nám pomáhá kamarád Eda, klokan, který za námi přijel až z Austrálie a který má pro nás vždy nějaký zajímavý úkol. Moc nás baví tělocvik i výtvarná výchova, obrázky, kde každý nakreslil sám sebe, se moc povedly. Tak nám držte palce, ať se nám daří i nadále! 

Sylva Česneková