Letní škola superhrdinů

Před několika dny skončil již druhý ročník Letní školy s Kolumbem, který se letošní léto nesl v duchu superhrdinů.

Pod záštitou zřizovatele Města Znojma si připravily naše vedoucí superhrdinky (paní učitelky) pětidenní prázdninový program plný zážitků pro žáky 1. stupně. Všichni superhrdinové se rozdělili do čtyř barevných týmů. Každý superhrdina měl své vlastnoručně ozdobené tričko, na kterém bylo vyobrazené logo týmu, a všichni se vzájemně posilovali společným pokřikem, který si museli nejprve vymyslet.

Ale pozor! Na superhrdiny rozhodně nečekalo žádné sezení v lavicích, žádné biflování!

Týmová práce, posilování sociálních vztahů, rozvoj fantazie a kreativity, průchod superhrdinským laserem, vaření a pečení super pizzy, vědecká laboratoř, počítačová herna, sportování, ekologie, návštěva kina, diskotéka, plnění zábavných úkolů, hry, kvízy, dobrodružství v přírodě, překonávání nástrah a překážek, řízkový piknik, poznávání památek, a hlavně pořádná super zábava!

Chválíme všechny superhrdiny za skvělé chování, ostatně s tím se u superhrdinů počítá a těšíme se na další společné zážitky.

Tým vedoucích superhrdinek ze ZŠ Pražská