Závěr roku v 2. D

Vážené vedení školy, vážení rodiče, milí žáci,

posledním článkem v tomto školním roce bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši energii, práci a podporu, kterou jsme od Vás během celého roku dostávaly a za spoustu krásných dárečků, květin i oblečků pro miminko, kterými jste nás překvapili na vysvědčení. Druhá třídy právě končí a my se už nyní těšíme na dobrodružství, které na nás čeká po prázdninách.

Tento školní rok byl plný informací, soutěží, projektů a výletů. Proto si i vysvědčení zasloužilo speciální místo pro udílení, tentokrát na bowlingu. Po předání vysvědčení na nás čekaly volné dráhy, které jsme necelé 2 hodiny mohli využít ke hře. Myslím, že to byl opravdu skvělý poslední den.

Těšíme se na Vás v září.

Krásné prázdniny plné dobrodružství přejí Petra Fialová s Terezou Mikelovou