Závěr roku 2021-2022 ve školní družině

I v letošním roce školní družina nabízela velké množství volnočasových aktivit, jakými například byl kroužek kuchtík, gymnastika, keramika, sportovní hry, klavír, flétna nebo kroužek výtvarný. V těchto kroužcích se děti mohly například naučit zahrát píseň Ovčáci čtveráci, upéci domácí pizzu, vyrobit svícen z keramické hlíny, používat netradiční výtvarné techniky nebo se naučily techniku střelby na bránu a hrát fair play. Již v září jsme zjistili, že o tyto kroužky bude velký zájem. Jsme rádi, že tento zájem dětem vydržel po celý školní rok a kroužky děti navštěvovaly vždy s dobrou náladou a velkým zájmem. Jménem celé školní družiny bychom chtěli poděkovat všem dětem za svědomité navštěvovaní těchto kroužků, ale také všem rodičům, kteří tento zájem u dětí podporovali. Děkujeme a těšíme se na vás v příštím školním roce.

Vychovatelé školní družiny