Běh pro radost 2022

Po dlouhé covidové pauze se v pátek 3. 6. opět konal Běh pro radost.

Do Městského lesíka si přišlo zasportovat na 350 dětí.

Žáci 1. a 2. tříd si změřili síly na trati dlouhé 250 m, žáci 3. - 5. tříd vyzkoušeli terénní běh na 520 m.

Vyhráli všichni, kteří trať absolvovali, bez ohledu na to, jestli jako závodníci nebo si to prostě jen vyzkoušeli.

Ti nejlepší závodníci byli pak přede všemi oceněni, dostali krásné originální medaile s logem naší školy, diplom a tašku s drobnými dárky.

Ocenění ze všech kategorií (v pořadí 1. - 3. místo):

1. třídy: Thea Nekulová, Klára Navrkalová, Viktorie Růžičková; Jiří Novotný, Luboš Grillowitzer, Richard Uher

2. třídy: Linda Cetlová, Karolína Hobzová, Barbora Musilová; Matyáš Voda, Jindřich Stehlík, Kristián Kosec

3. třídy: Kristýna Milecová, Liliana Dvořáková, Tereza Doležalová; Vlastimil Novák, Adam Stehlík, Dominik Laciný

4. třídy: Anna Křenecká, Stela Kollnerová, Vladimíra Janderková; Lukáš Navrkal, Jaroslav Taragoš, Lukáš Besuch

5. třídy: Kateřina Březinová, Karolína Kundrátová, Aneta Lazárková; Dominik Železný, Matěj Šenekl, Tobiáš Habr

Cenu za fair play dostala děvčata z 1. A Amálie Nejeralová a Ema Nedvědová, která poskytla na trati pomoc své soupeřce.

Zvláštní poděkování patří Vojtěchu Čabalovi a Ondřeji Šrámkovi z týmu Rabbits Znojmo, kteří na trati doprovodili všechny závodníky z 1. a 2. tříd.

Děkujeme také děvčatům z 9. D za technickou pomoc nejen na trati.

Světlana Bartůňková a Drahomíra Tunková