Máme ZOO vítěze!

Školní rok se nám již blíží ke svému konci a v 2. D již známe vítěze celoročního projektu Zoo stavitelů. Skupina č. 2, jako první dokončila všechny 4 úrovně, nasbírala neuvěřitelných 317 bodů za dobrovolné úkoly a čtenářské deníky! Sestavila vlastní zoo, zařídila personál, postavila výběhy pro zvířata, zvládla odchovat mláďata, dokázala pro návštěvníky zařídit vše, co je v zoo potřeba a v poslední úrovni prezentovala před třídou 4 prezentace o ohrožených či chráněných zvířatech, která jejich zoo má.

Moc gratulujeme Bei, Romanovi, Kristiánovi, Martinovi, Viktorce a Kateřince za vytrvalou práci a odvahu při prezentování!

Dále se nám rozjela naše poslední soutěž – Vládkyně nebo král bonusů? Odpověď na tuto otázku budeme znát těsně před koncem školního roku. Držíme palce ve sbírání bodů.

Všem žákům i rodičům děkujeme za vytrvalou práci, kterou tento rok ve škole odvádíte.

Přejeme hodně sil do poslední soutěže.

Petra Fialová a Tereza Mikelová