Projekt iKAP

V těchto týdnech probíhá spolupráce naší školy v projektu iKAP s SOŠ a SOU Dvořákova ve Znojmě. Naši osmáci se v tomto školním roce seznamují jak s praktickými, tak i studijními obory, které tato škola nabízí. Žáci z 8. A a 8. B měli možnost navštívit, vidět a pracovat v moderních učebnách (cukráři, pekaři) či další skupina si mohla naprogramovat své vlastní modely a následně si je nechat vytisknout na 3D tiskárně. Poslední skupina žáků se učila zásadám správného a zdravého grilování. Věříme, že se naši žáci cítili na půdě střední školy velmi dobře a že si odnesli zajímavé zkušenosti a postřehy. A samozřejmě, my pokračujeme ve spolupráci se střední školou dál a budeme se těšit na další obory, které nám tato škola bude moci přiblížit a nabídnout. Děkujeme.

Ivo Stibůrek a 8. A,B