4. A a 4. B na kole i na koloběžce

Teď stojím, teď jdu, mám přilbu, do školy chodím bezpečně, mám bezpečnostní pásy v autě, znám základní dopravní značky a umím se orientovat na jednoduché křižovatce. A ještě další dovednosti si osvojili čtvrťáci v hodinách dopravní výchovy.

Závěrečným testem prošli skoro všichni. Praktické "jízdy" na kole či koloběžce si vyzkoušeli na školním hřišti.

Tam s jejich pomocí za dohledu pana učitele Vysočana vytvořili objížďky, různé trasy a přehlednou křižovatku.

Iveta a Klára se na chvíli staly dopravními policistkami, které řídí provoz na křižovatce. Naštěstí nedošlo k žádné dopravní nehodě. Řidiči se chovali ukázněně a snažili se respektovat daná pravidla.

Děti byly odměněny řidičským průkazem!

Budoucí řidiči děkují panu Vysočanovi za první krůčky k úspěšnému pozdějšímu startu do silničního provozu.

K. Navrátilová, S. Bartůňková