Rodinné sportování

V rámci Týdne pro rodinu se v úterý 10. 5. konalo na našem školním hřišti rodinné sportování.

Rodina je tým a tak se museli do akce zapojit opravdu všichni. Společně běželi, skákali do dálky, hráli přehazovanou, stříleli na branku, jezdili slalom na koloběžce, přenášeli vodu přes lavičku, házeli na cíl a nakonec museli dát hlavy dohromady a složit obrázek - tangram.

Za snahu a sportovní nasazení dostaly všechny děti medaili, která jim připomíná rodinné odpoledne a týmového ducha.

Počasí vyšlo na jedničku a sportovní rodinné týmy odcházely domů s úsměvem.

Za organizaci děkuji kolegyním Konvalinové, Navrátilové, Sovišové, Tunkové, slečnám asistentkám Findové a Šťavové a také žákyním 9. A Bartůňkové, Fialové, Nahodilové, Pavelčíkové, Ragabové, Urbanové a 9. D Březinové, Kremlačkové, Smejkalové, Valendové.

Světlana Bartůňková