Jaro s předškoláky

Jaro jsme společně s předškoláky přivítali jarními kytičkami, které nás svou vůní vedly cestou až na statek. Na farmě U Zeleného hrášku jsme měli spoustu práce. Nejdříve práce na zahrádce s panem Zahrádkou a pak o čerstvě narozená mláďata. Zvládli jsme vše na výbornou. Velikonoce se neobešly bez krásně nazdobených kraslic a co se děje v trávě, se nám podařilo prozkoumat s kamarádem motýlem. Znáte barevné kontejnery na odpadky? Určitě ano a naši předškoláci také. Právě o třídění odpadu jsme si povídali ke Dni Země. Při poslední hodině měli předškoláci poznat se zavřenýma očima školní potřeby, které si nesmí zapomenout, až půjdou v září poprvé do školy.

Při společných setkáních jsme také vyráběli jednoduché výrobky z papíru, které si děti odnášely domů, a já věřím, že si odnesly i spoustu krásných společných zážitků.

Všichni si zasloužili medaili za výbornou práci, sladkou odměnu i omalovánku.

Ráda bych poděkovala všem rodičům i dětem za spolupráci a velmi se těším, až se v září opět setkáme. Děkuji.

Veronika Vrbová