Posilujeme tělo i mysl

Duben byl měsícem posilování. Nešlo pouze o posílení našich svalů, i když ty to v kruhových trénincích také neminulo. Díky tvorbě myšlenkových map jsme přišli na to, jak pomoci naší Zemi a v čem se můžeme ještě zlepšit, aby se tu nám všem žilo co nejlépe. Posílili jsme i naši partu, od začátku měsíce je nás o 2 více a každým dnem si k sobě nacházíme další a další cesty. Ve snaze odměnit naše tělo za jeho práci se ve třídě spustil výzkum o tom, co ve 2. D jíme a jak se o své tělo staráme. V neposlední řadě je potřeba posilovat naší mysl. Naše třída je již v poslední úrovni Zoo projektu a s tím přišli na řadu prezentace referátů o zvířeti, které by skupina ráda koupila. Začátky prezentací byly mírně nervózní, ale nyní už všichni víme, jak se před třídu postavit a předat spolužákům nové informace.

V květnu už někdo ze třídy vyhraje celý projekt. Jsme napnutí a děti nepřestávají bojovat ze všech sil.

Petra Fialová a Tereza Mikelová