Den Země v 2. C

22. dubna si na celém světě každý rok připomínáme Den Země, který je věnován Zemi, podpoře ochrany životního prostředí. Poněvadž děti 2. C velmi dobře ví, jak je důležité chránit životní prostředí, tak jsme se hned ráno vydali do Beach Clubu u Louckého kláštera. Zde si Městské lesy Znojmo pod záštitou Zdravého města Znojma připravily bohatý program nejen pro děti.

Pro malé i velké návštěvníky byly připraveny například ukázky práce tažných koní, pletení košíků, chov a ukázky ryb, stromolezce, sokolníka, chovatele drobného zvířectva i včelaře. Čekalo na nás také mnoho úkolů, na kterých jsme si ověřili naše znalosti z prvouky. Vzhledem k tomu, že jsme vše hravě zvládli, odnesli jsme si malé dárečky pro radost a velké zážitky.

Děti z 2. C s paní učitelkou