Karlovarský skřivánek 2022

Již tomu jsou celé 2 roky, co jsme se naposledy účastnili pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek v Brně. Během tohoto období byl dokonce i zákaz zpívání ve školách a i to jsme překonali. Ale aby toho nebylo ještě málo, tak po více jak měsíční přípravě na soutěž byly poslány na jeden den do karantény Eva a Ina Mittnerovy ze 3. A - a byl to právě den soutěžní.Tak holkám snad bude přát více štěstí při nadcházejících soutěžích.

Avšak další soutěžící z naší školy se vůbec nenechali zahanbit a s přehledem si vyzpívali 1. místa a postup do celorepublikového kola v Karlových Varech.

Gratulujeme Katce Čírtkové z 5. A, která soutěžila v kategorii žáků, kteří studují sólový zpěv na umělecké škole a Renému Ritterovi ze 3. B, který sólový zpěv nestuduje.

Velké díky patří mamince Katky, která nás opět bezpečně dovezla na soutěž i zpět domů.

Tak držme pěsti na první jarní den ve Varech!!!

Veronika Stibůrková