Mokré vysvědčení

Fantastické zakončení 3 měsíčního plaveckého výcviku zažili žáci 3. B v úterý 25. 1. 2022.

Poslední hodina plavání naplněná soutěžemi, zábavou a dynamickou diskotékou splnila a v mnohém předčila naše očekávání. Nechyběl obří vodní most, který překonávaly všechny děti s nadšením a elánem sobě vlastním. Velké ovace sklidil i závod všech plavců v přeplavání 25 metrů dlouhého bazénu volným stylem, při kterém šlo v cíli pouze o jednotky centimetrů. Tak dobří jsou naši plavci.

Nesmíme zapomenout na poslední tempa známých plaveckých stylů a doplnění potřebných limitů ke zdárnému získání mokrého vysvědčení. Jeho součástí bylo i důležité školení o bezpečném plavání ve volné přírodě a skvělá ukázka záchrany tonoucího v podání Julie Tóbiás ze 3. B a Lukáše Cetla ze 4. B.

Všechny děti si mokré vysvědčení s velikými jedničkami plně zaslouží. Já přidávám velkou pochvalu za skvělé plavecké výkony.

Moc se těšíme na další ročník.

Drahomíra Tunková a děti z 3. B