Žáci - obědy od 4. 9. 2023

Od 4. 9. 2023 má strávník, hradí-li stravné inkasem, automaticky přihlášenou stravu (obědy i svačinky - pokud je odebíral v předchozím školním roce).

Svačinky se připravují pro žáky 1. stupně.

Pokud nemáte o svačinky zájem, musíte zrušení svačinek nahlásit u vedoucí stravování.

Hradí-li strávník stravné hotově, musí si stravu přihlásit a uhradit u vedoucí stravování (od pondělí 28. 8. 2023 do pátku 1. 9. 2023 dle provozních hodin vedoucí stravování).

Poslední týden v měsíci srpnu 2023 si můžete na www.strava.cz provést změnu stravy.

Navýšení cen stravného

Vážení rodiče,
z důvodu stále rostoucích cen potravin a energií musíme přistoupit k navýšení ceny školních obědů a dopoledních svačinek.
Chceme i nadále dětem zajistit kvalitní suroviny na přípravu obědů, a proto je navýšení ceny nevyhnutelné.

Navýšení cen je platné od 1. 4. 2023

Strávníci, kteří platí stravu inkasním způsobem a mají zadaný horní limit inkasa, prosím překontrolujte si, zda tento limit bude dostačující, nebo je třeba limit navýšit.

dopolední svačinka  17,-

kategorie I. žáci 6 až 10 let        28,-

kategorie II. žáci 11 až 14 let      30,-

kategorie III. žáci 15 let a více     32,-

K zařazení do kategorie žáků se počítá vždy věk dosažený v daném školním roce (školní rok je období od 1. září do 31. srpna).