Zebra se za tebe nerozhlédne

V rámci projektu nás tento týden navštívila mluvčí police Znojmo paní Mgr. Lenka Drahokoupilová. Seznámila děti s pravidly bezpečné cesty nejen do školy. Je toho opravdu hodně, co děti musí znát, aby se v silničním provozu chovaly bezpečně. Proto na ně čeká každý týden jedno téma navazující na aktuální roční období a s ním spojená úskalí (nejen) v dopravě. Děti se při práci se sešitem prostřednictvím různých úkolů, které podporují kreativitu a ověřují znalosti z českého jazyka a matematiky i všeobecné vědomosti, hravou formou dozvědí nebo si zopakují, jak se pohybovat v provozu bezpečně v roli chodce, cyklisty, cestujícího v MHD či spolujezdce. Úkoly a tématy provede malé čtenáře oblíbená Zebra.

Paní učitelky 3. tříd