Vítězní florbalisté postupují do finále

Mladší žáci už měli svůj turnaj odehraný a naši starší se netrpělivě těšili, až budou moci i oni nastoupit do zápasů své skupiny. Okresní turnaj byl rozlosován do tří skupin a celkově se ho zúčastnilo dvanáct škol z celého okresu. My jsme turnaj odehráli v úterý 8.ledna. Kluci podali perfektní výkon a turnajem prošli vítězně bez ztráty jediného bodu, s celkovým skóre 27: 2. A tak si vybojovali postup do finálového klání vítězů skupin, které se uskuteční 15.ledna.
Pochvalu a poděkování za naší reprezentaci si zaslouží: Fiala Richard, Horák Daniel, Šleboda Oliver, Dokoupil Martin, Neckař Matěj, Marek Jan, Přibil David, Svoboda Martin, Věrný David, Pozděna David, Kukla Šimon, Konečný Bořek, Barták Adam

Konečný Petr