Vánoční týden ve 2. A

Aktuality |

Nejkrásnější svátky v roce jsou tady, těšení je veliké, nálada předvánoční a poslední týden v roce se nám moc učit nechtělo, stejně to ani nešlo. A tak jsme si ho udělali opravdu vánoční. Vyráběli jsme přání pro naše blízké, pro spolužáky, pro paní učitelky. Nezapomněli jsme ani na babičky a dědečky, kteří žijí v domovech pro seniory, a poslali do Českého rozhlasu krásná přání v rámci projektu Ježíškova vnoučata. Ve středu jsme zhlédli generálku vánočního koncertu a podívali se na skvělá vystoupení našich spolužáků, která jsme odměnili dlouhým zaslouženým potleskem. Ve čtvrtek pak proběhl úklid vánoční výstavy a dárky, které jsme vyrobili, poputují pro naše nejbližší pod vánoční stromeček. No a v pátek jsme si užili pravou vánoční veselici, zpívali koledy, pouštěli lodičky ze skořápek, přečetli příběh o Ježíškovi z Betléma, povyprávěli si o rodinných tradicích, předali si krásné dárky a vesele si zatančili. Přejeme všem krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.

Sylva Česneková