Vánoční tvořivé dílny ve třídě 4. B

Aktuality |

Vánoční čas se pomalu blíží a přípravy na naši školní vánoční výstavu jsou v plném proudu. Děti společně s rodiči se v pondělí a úterý odpoledne sešli na tvoření, aby nejenom prokázali svoji šikovnost a vyrobili řadu krásných zasněžených stromečků, zimních tučňáků, ale také strávili společné pěkné chvíle, popovídali si a byli si zase o něco blíž.
Vždyť vzájemné porozumění, přátelství a úsměv neodmyslitelně k tomuto svátku patří. Nenechte si ujít vánoční výstavu, která začíná již v pondělí 10. prosince a přijďte se podívat na všechny krásné výtvory žáků naší školy.
Srdečně Vás zveme.
Velmi děkuji všem rodičům, prarodičům a šikulkám ze 4. B, že si udělali čas, přišli tvořit a maminkám děkujeme za dobroty, které pro nás připravily. Letos bylo tvoření opět moc fajn!

Děti a Martina Mahdalová