Vánoční tvoření ve 2. B

Aktuality |

5.prosinec je znám všelijakými čertovinami. Než se však sešeřilo a začali chodit ulicemi Mikulášové, čerti a andělé, proměnila se na krátký čas třída 2. B ve vánoční dílnu. Rodiče s dětmi přišli na vánoční tvoření do příjemného tepla, které ještě umocňoval velký krb se světýlky a plápolajícím ohněm. Tuto dokonalou iluzi nám poskytla interaktivní tabule spolu s nádhernými melodiemi známých českých koled a vánočních písní. Po přivítání začala fantazie rodičů i dětí pracovat na plné obrátky. Všichni se s elánem pustili do výroby stromečků z větviček. Vzájemná spolupráce rodičů a dětí byla úžasná a pod rukama jim vznikaly krásné výrobky. Energii při tom doplňovali ovocným čajem, voňavou kávou a malým občerstvením. Aspoň pro tuto chvíli jsme hodili starosti za hlavu a v příjemné atmosféře si odpočinuli u nenáročné, ale smysluplné činnosti.
Všechny vytvořené stromečky se zdařily na výbornou a poputují na školní výstavu, jež bude ke zhlédnutí od 10.12. do 21.12. 2018 a na kterou jsou všichni srdečně zváni. Určitě se přijďte pokochat, opravdu bude stát za to.
Mé poděkování patří všem zúčastněným rodičům za kreativitu, ochotu věnovat svým dětem čas i mimo domov, za mňamky pro děti, dobrou náladu a velmi příjemné odpoledne.

Ida Kopová