Už v tom zase plaveme

Rok s rokem se sešel a naši druháčci zahájili svůj druhý plavecký výcvik. Pryč jsou slzy, strach a obavy z neznámého. Dokonce zavládlo velké těšení, už se vody nebojíme! Bylo hezké vidět, že se děti v loňském roce něco naučily, přibylo plavců velmi šikovných, i těch, kteří z družstev neplaveckých postoupilo mezi plavce. Ve čtyřech družstvech se děti pod vedením svých instruktorů vrhly do dalšího zdokonalování plaveckých schopností. Opět nechyběla taneční rozcvička, zábavné soutěže, rychlostní prověrka. Pomyslnou třešničkou na dortu pak byla velká pochvala za 1. lekci z úst vedoucího trenéra p. Dabergera. Těšení se na další lekci po jarních prázdninách pak mluví za vše. Chválíme všechny děti z 2. A a 2. B.

Sylva Česneková, Ida Kopová