Zápis do 1. tříd

Konečně hotovo! V naší nové třídě jsme se již krásně zabydleli. Aby se nám zde líbilo ještě víc, rozhodli jsme se vybudovat si sami CENTRUM AKTIVIT, kde bychom mohli trávit přestávky, volný čas i vyučování. Vlastníma rukama, s kreativitou a zápalem dětí, jsme dnes konečně vše dokončili. Montéři z naší třídy sešroubovali stolečky podle návodu, které nám dodali rodiče. Děvčata vyráběla, připravovala a třídila naučné hry, uklízela a aranžovala. A co všechno vlastně v našem koutku zábavy máme? Kreativní vyrábění, navlékání, logické hry, stavebnice, zajímavé knihy, zábavné procvičování učiva, barevná razítka, písmenka a mnoho dalších lákavých věcí. Moc se nám náš nový koutek zábavy líbí, zatím nám jsou přestávky krátké a moc nás baví společně u jednoho stolu tvořit, vymýšlet, učit se a pomáhat si.

Marcela Přibylová a děti z 1. C

Centrum aktivit v 1. C