Palačinková cukrárna

Naši sedmáci mají v odpoledních hodinách na rozvrhu záludnou zkratku PřP = příprava pokrmů. Během odpoledních dvouhodinovek je naše školní kuchyňka prosycena tvořivostí, dobrou náladou a různými lákavými vůněmi. Tady se nezkouší, hodnotí se spolupráce ve skupině a čistota pracovního místa, za domácí úkoly mají žáci donést suroviny a prostudovat si nový recept. Není divu, že pracují s nadšením.Touhle dobou se z oken line vůně čerstvě smažených palačinek.Jelikož paní učitelka vyhlásila malou soutěž o nejlépe nazdobenou palačinku, podívejte se na naši galerii: je libo zelenou, žlutou nebo klasickou? Barviček byla spousta, všechny však chutnaly skvěle! Ani dobrá cukrárna či restaurace by se nemusela za takový výběr stydět! Na to, že samostatně vařili teprve druhé jídlo, se jim to docela povedlo, nemyslíte?
Veronika Kadlčíková a žáci 7. A a 7. C