Naši mladí florbalisté jsou 2. v okrese!!

Aktuality |

V pondělí 4. 2. 2019 se ve znojemské sportovní hale uskutečnilo finále florbalistů kategorie II. (žáci 4. a 5. tříd). Tohoto finále se zúčastnili vítězové základních skupin: ZŠ a MŠ Pražská, ZŠ Mládeže, ZŠ JUDr. Mareše a ZŠ Prokopa Diviše z Přímětic.
Průběh finálového dopoledne byl velmi vyrovnaný a do posledního zápasu nebylo jasné, kdo se stane přeborníkem okresu.
Náš tým vstoupil do turnaje s ostychem, a to mu bohužel přisoudilo hned první prohru proti ZŠ JUDr. Mareše. V kabině si však hráči s trenérem řekli, že toto není hra, kterou se chtějí prezentovat. V pozměněné sestavě a jiným přístupem ke hře vstoupili hráči do druhého zápasu proti favorizované ZŠ Mládeže. Změny se vyplatily. Vyhráli jsme! Ve třetím závěrečném utkání si naši hráči opět poradili se soupeřem – tentokráte ze ZŠ Přímětice.

Rozhodnutí o celkovém pořadí padlo až po dramatickém závěrečném utkání mezi ZŠ Mládeže a ZŠ JUDr. Mareše.

Celkové pořadí: 1. ZŠ JUDr. Mareše

2. ZŠ a MŠ Pražská

3. ZŠ Mládeže

4. ZŠ Prokopa Diviše Přímětice

Za předvedenou hru a za reprezentování školy patří žákům velká pochvala:))))

Sestava: Ruml O., Beroun T., Solař J., Kuba J., Přibil M., Plánková N.,Turini N., Dvořák F.

Petr Štraus