Halloweenské vyučování

Že se dá hrou mnohému naučit jsme se včera opět přesvědčili ve 2. B. Děti se na tento den proměnily v kostlivce, duchy, zombíky, čarodějnice a jiné strašidelné bytosti. V duchu Halloweenu proběhl český jazyk, kde žáci tvořili a rozlišovali různé strašidelné i legrační věty a procvičili si tak druhy vět. V anglickém jazyku si strašidláci osvojili nová slova a vytvořili si čarodějnický list halloweenských strašidel. V průběhu dne jsme si také uvařili kouzelný „lektvar uzdravení“, připravovaný z čarodějných bylinek natrhaných za ranního svítání. Většině bytostí moc chutnal a ještě si přidávaly. Nechyběly také sladké odměny za správná řešení úkolů a společné foto. Tento den jsme si všichni báječně užili.

Žáci 2. B a paní učitelka