Adaptační pobyt 3. C, 4. D , 5. D

Aktuality |

14. – 16. 5. se žáci ze Slovenské vypravili prostřednictvím adaptačního pobytu v Březové do pravěku. Po celou dobu pobytu plnili úkoly motivované životem pravěkých lidí, o kterých se v letošním roce ve vlastivědě učili. Na vlastní kůži si tak mohli vyzkoušet stavbu příbytku v lese, či rozdělávání ohně. Zjistili tak, že život v pravěku nebyl vůbec lehký. Kdykoliv se však mohli přenést zpět do současnosti. A co je čekalo tam? Překonávali lezecké stěny, hráli si v oblíbeném bongu a lanáčku. V přírodě na ně čekalo plno zajímavých aktivit a her. Někteří odvážlivci se projeli na raftech. Večer nechyběla diskotéka plná tanečních kreací. Pro některé děti byla velkým zážitkem stezka odvahy. Počasí nám sice nepřálo, ale přesto děti odjížděly spokojené a příjemně unavené.

M. Illová, D. Tunková, J. Šebáková